Hexcup: Worlds Best Beer Pong Cup

Hex CupsNa Kickstaru se před několika týdny objevila velmi zajímavá novinka. Dvojice nadšenců William Heimsoth a Aaron Attebery navrhli a vyrobili speciální kelímky na BeerPong.

Kickstar je internetová platforma, která finančně podporuje zajímavé projekty a dvojice mladíků z USA se na ní snaží získat $50.000 na rozjezd svého projektu (aktuálně už vybrali přes $3.500).

Použitím těchto kelímků, by mělo předejít dohadům o přerovnávání. Díky speciálnímu tvaru na sebe kelímky výborně pasují. Jejich spodní část navíc zabraňuje skluzu na mokrém povrchu, nemělo by tak docházet k vytváření mezer mezi kelímky.

Heimstoth a Attebery navíc slibují, že jejich kelímky jen tak něco „neporazí“. K prasknutí by nemělo dojít ani po hodně bujaré party a ve videu kelímky dokonce nechali přejet autem.

Výrobní proces už je u konce a do výroby byly poslány první herní sady. Předložena byla už také žádost o patenty a ochranné známky v USA. Aby se však projekt vyplatil, je třeba zadat do výroby velké množství herních sad, a proto dvojice mladíků z USA potřebuje výše zmíněných $50.000. Co si o tomto projektu myslíte? Pokud chcete i Vy na Hexcups přispět, podívejte se na Kickstar.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *