Turnaj v Sitcomu ovládla Pilsen Crew

Sitcom21
Vítězný tým Pilsen Crew

V Plzni se minulý pátek uskutečnil první oficiální turnaj v Beer Pongu. Jednalo se zároveň o první turnaj v České republice, hraný podle oficiálních standardů světové a evropské série. Sitcom music club přivítal 14 týmů, které si to mezi sebou rozdaly formou Single Elimination.

Volný los nahrál do karet týmům Tvoje Máma a Nevim, osmifinále tak hrálo 12 týmů. Borci z ASAPu Vejprnice si v úvodní hře poměrně hladce poradili s Provokatéry a jako první si zajistili postup do čtvrfinále. Na stole číslo 2 úřadoval TRAFO PONG, který o jeden kelímek porazil Aktivní prasata. Ve svém prvním zápase se hodně zapotili pozdější vítězové Pilsen Crew. Vališuci vedli už 9:7, ale účastníci ASOBP strhujícím závěrem otočili zápas ve svůj prospěch. Velké zklamání zažili v úvodním klání Zkérovaní Vousáči. Double Dickers ukončili jejich působení v turnaji třemi přesnými zásahy v řadě a mohli se tak radovat z postupu do dalšího kola. Těsný byl také zápas mezi WINNERS a EX týmem. Druhý jmenovaný tým zvítězil pouze o jediný kelímek. Závěrečné utkání zvládl bez větších problémů domácí tým ze Sitcomu, na který nestačily holky z TOMMY – GUN.

Sitcom13
Sitcom Team v akci

Čtvrtfinálové boje zahájil tým Nevim a ASAP Vejprnice. Kluci z ASAPu byli velmi blízko postupu. Poté co zasáhli poslední kelímek soupeře, zbývaly na straně Nevimu dva dohozy. První byl mimo a ASAP byl jeden hod od vítězství. Nevim však poslední hod zahráli úspěšně a zápas tak putoval do prodloužení, ve kterém byl šťastnější právě tým „bez názvu“ .ASAP se tak s turnajem musel rozloučit. V dalších souběžně hrajících zápasech dominovala Tvoje Máma, která nedala šanci Double Dickers a Pilsen Crew zdolala TRAFO PONG. V posledním zápase o jeden kelímek zvítězil domácí Sitcom Team a přes Ex tým tak prošel do semifinále.

V semifinále potvrdila svojí vzrůstající formu Pilsen Crew, která zdolala Nevim pohodově o 3 kelímky. Hodně blízko vyřazení byl ve druhém zápase Sitcom Team, který připravil největší drama celého večera. Olda Macháč nejprve při bránění rozlil poslední kelímek svého týmu a Tvoje Máma se už viděla ve finále. Na straně Sitcomu zbyl jeden jediný dohoz, který však Olda dokázal proměnit a Sitcom následnou euforii přetavil ve výhru v prodloužení.

Tvoje Máma si spravila chuť v zápase o 3. místo, ve kterém zdolala Nevim o 2 kelímky a na řadu pak přišlo samotné finále. Hra byla od začátku vyrovnaná, první přerovnání na 6 kelímků musel udělat Sitcom Team a Pilsen Crew vzápětí potopila další dva. V dalším kole přerovnávala i Crew a Sitcom dvěma přesnými zásahy srovnal skóre. Forma byla na straně domácích, Crew minula a Sitcom opět dvakrát potopil – 8:6. Crew se vzápětí vrátila do hry, nejdříve Aleš trefil na 8:7 a jeho parťák David opět srovnal – 8:8. Následovalo nervózní kolo, kdy ani jeden z týmů nedokázal trefit poslední dva zbývající kelímky. Olda ze Sitcomu byl hodně blízko, ale jeho pokus z kelímku vyletěl, netrefila ani Aneta, a tak přišla na řadu Crew, která už byla úspěšná 8:9 – Aleš mohl střetnutí ukončit, ale minul. Následovalo několik neúspěšných pokosů na obou stranách, až se míčku opět zhostil Aleš Prokop, který zasáhl poslední kelímek. Sitcom měl dva dohozy, ale ani jeden neproměnil a vítězem prvního turnaje v plzeňském Sitcom music clubu se tak stala Pilsen Crew!

Více fotek z turnaje najdete na Facebooku. (zde)

Sitcom_001

V rámci turnaje se všichni hráči zapojili do slosování o možnost vyhrát další ceny ve Flip CUPu. Mezi dva šťastlivce patřil David a Romča – kdo nakonec zvítězil se dozvíte v následujícím videu.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *