FAV Tým vítězem plzeňského vánočního turnaje v No Limitu!

Vánoční turnaj No Limit, výsledky
Druhého turnaje v No Limitu, který se nesl ve vánočním duchu, se zúčastnilo 14 týmů. Chyběly obhájci prvenství – Nebezpečné známosti a po prvním místě tak pokukoval největší favorit turnaje – Pilsen Crew (David, Aleš). Hoši však narazili už v prvním kole, kdy těsně podlehli týmu Vypiee Pivson (Jirka, Patrik) a museli se tak turnajem prokousávat v Loser Brecketu. Dařilo se naopak nováčkům, Purtizáni (Verča, Matěj) překvapili všechny přítomné, když si v prvním kole hladce poradili s třetím týmem minulého turnaje, kterým byly holky z Tommy-Gun (Marťa, Romča). Dařilo se i jejich kolegům z Vodokrt, týmu, na jehož názvu si každý zúčastněný vylámal jazyk – Otorhinolaryngologové (Martin, Robert) svým nevšedním stylem doháněli k šílenství Okey-Dokey! (Verča, Milan) a v prvním kole je překvapivě porazili 10:7. Úvodní kolo zvládl také domácí No Limit (Jirka, Tomáš) a bez větších problémů postoupil i FAV Tým (Pavel, Pavel).

S turnajem se jako první rozloučili Keketi, kteří až ve strhujícím prodloužení nestačili na Okey-Dokey! Nemilosrdný byl los pro Hešteg Kelímek (Janča, Martin), který nejdříve v prvním kole padl s FAV Týmem a v kole druhém neúspěšně, ale velice statečně, čelil Pilsen Crew. Turnajem dále bez ztráty květinky procházeli Purtizáni a Otorhinolaryngologové. Nejvyrovnanější duel v dalším kole svedl mezi sebou FAV Tým a Vypiee Pivson – že si to oba týmy spolu rozdají ještě dvakrát v tu chvíli ještě nikdo nevěděl, na poprvé byl úspěšnější Jirka s Patrikem. Do turnaje vstoupil také nasazený tým Barevné Kuličky (Nikča, Marek), který si poměrně hladce poradil s Marťou a Vášou. Vodokrtské derby vyznělo lépe pro Purtizány, kteří se jako první probojovali do semifinále, kde je následně doplnil Vypiee Pivson, který zdolal Barevné Kuličky a v bitvě o finále si poradil také s Purtizány.

O druhé finálové místo byla v Losers Brecketu velká tlačenice, žádný z týmů už si nemohl dovolit další porážku. Tommy-Gun nedokázal uspět ani ve svém druhém zápase a překvapivě se tak s turnajem rozloučil už po prvních dvou kláních. Pilsen Crew nejprve zvládla zápas s Hešteg Kelímek, následně vyprovodila z turnaje Popokatépetl a také domácí No Limit. Stopku jí však vystavily v dobré formě hrající Barevné Kuličky. Spanilou jízdu však předvedl FAV Tým. Na ten nestačila Marťa s Vášou, Otorhinolaringologové a ani Barevné Kuličky. V zápase o finále si kluci z FAVky poradili také s Purtizány a měli tak jedinečnou příležitost oplatit porážku už jistým finalistům. Odplata se jim povedla dokonale, první porážku si tedy připsal také Vypiee Pivson a rozhodující utkání vyhrál FAV Tým stejným poměrem 10:9 a stal se tak zaslouženě vítězem turnaje.

Výsledky No Limit Plzeň

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *