Cesta do Las Vegas vede opět přes Rakousko!

Ty nejlepší týmy Evropy se na začátku května opět sejdou v Rakousku a budou bojovat o vstupenku na The World Series of Beer Pong v Las Vegas, kde se hraje o pohádkových 50.000$ a hlavně o titul Mistrů světa! Během dvou dnů na vás v magických krajinách kolem Ohlsdorfu (2 hodiny cesty z Českých Budějovic) čekají skvělé party a neskutečné turnaje.

V pátek 5. května se můžete těšit na turnaj jednotlivců 1v1. Bazénový turnaj, který garantuje každému účastníkovi minimálně 3 zápasy.  Klasický ping pong a speciální mini „Beer Pong“ v rozměrech 125×75.

Sobota přinese to, na co všichni dlouho už několik měsíců čekají. Vítěz klasického turnaje vyhraje vstupenku na WSOBP do LA. K tomu navíc příspěvek ve výší 1.400€ na celý americký trip. Poražený finalista se v září vypraví do Curychu na největší evropský turnaj, 7. ročník Swiss Series of Beer Pong! Tým na třetím místě se zdarma podívá na Mistrovství Evropy a jako bonus si odveze dárkový pack od pivovaru Zipfer. Speciální ceny jsou také připraveny pro dvojice na 4. a 5. místě turnaje, dále také pro nejlepší MIXED team a LADIES team. Účastníci akce se také mohou těšit na tombolu, dovednostní soutěž, BPONG.at shop a na speciální after party se spoustou drinků a dobrého jídla.

3. ročník ASPOB  bude stát určitě za to.  I ty se můžeš zapsat do historie tohoto eventu, předběžná registrace je do 24.4 za 42€ za tým.

Více informací ohledně ubytování a dalších zajímavost získáš na bpong.at.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *