Každá série jednou končí. Cukrovíčka přesto slaví třetí vítězství!

Turnaj v No Limitu byl od spuštění registrace zaplněn během tří dnů a 16 přihlášených týmů jistila ještě řada náhradníků. Na startovní listině samozřejmě nesměla chybět Cukrovíčka, vítězové posledních dvou turnajů, nebo třeba stálice jako FAV Tým, Tommy-Gun či Okey-Dokey! Velké ambice měli také Křečáci a Hells Angels. Přivítali jsme mimo jiné i hráče z Portugalska, Itálie, Turecka či Německa.

Chvíli po osmé hodině přišli na řadu první zápasy a také první velká zklamání.  Křečáci ve vypjatém souboji nestačili na Okey-Dokey!, kteří tak konečně překonali prokletí prvního kola a mohli se těšit na druhé kolo ve Winner-Bracketu.  Tam se naopak opět nepodíval Tommy-Gun, který nestačil na mladíky z týmu Násady. Naopak Cukrovíčka na úvod zvládla duel s Wetballs a i favorizovaný FAV Tým s dávkou štěstěny prošel přes 2 Střívka z Vodokrt. Největší drama v prvním kole mezi sebou svedli Barbarky a LAMA Team, hra došla až do prodloužení, kde se nakonec radovaly Lamy.

Barevné Kuličky, které v prvním zápase padly o 3 kelímky s Beer Possibles, nezvládly ani druhý zápas, ve kterém podlehly Křečákům a turnaj pro ně opět skončil poměrně brzy. Barbarky, které se v prvním kole nadechovaly k velkému obratu zaspaly začátek druhého kola v Losser-Bracketu a zkušení matadoři alias 2 Střívka z Vodokrt je vyřadili z turnaje. Holky si přesto z turnaje odnesly jeden triumf, a to za nejlepší týmový dresscode.  V dobré formě nebyla ani Romča s Marťou z Tommy-Gun. Ambiciozní dámy poslal z turnaje „Erasmus“ tým Wetballs.  Do 3. kola se bez problemů dostal FAV Tým a likvidační hrou také Vypiee Pivson. Krušné chvíle zažila Cukrovíčka, ale Násady se nakonec musely sklonit před svými zkušenějšími kolegy z Vodokrt.

FAV Tým prokázal svou třídu v duelu s Beer Possibles a také Cukrovíčka nenechala nic náhodě v duelu s Vypiee Pivson a oba týmy tak čekal zápas o finále. Spodním pavoukem dále pokračovali VJETRÁCI, kteří po Hells Angels vyprovodili z turnaje také Okey-Dokey! a mezi diváky se zařadily také Lamy, které prohrály s Wetballs.  Křečáci, kteří chytli druhý dech, v prodloužení urvali duel se Střívkama a i VJETRÁCI si připsali třetí  výhru v řadě.

Bitvu o finále mezi FAV Týmem a Cukrovčky, zvládli lépe pánové z Vodokrt a borci z FAVky tak museli čekat na soupeře pro závěrečný souboj v Losser-Bracketu. Tam se nakonec probojval tým Vypiee Pivson, který 10:9 porazil VJETRÁKY a stejným poměrem také Křečáky. Obvzláště poslední duel byl více než vyhrocený. Za přívětivého stavu pro Pivsona jeden z hráčů při rozptylování soupeře, svým polonahým pozadím srazil k zemi 2 kelímky a Křečáci byli rázem 1 kelímek od postupu. Pánové však nabídnutou výhodu nedokázali využít a Pivsoni se tak radovali z postupu.

FAV Tým jako kdyby čekání na soupeře o finále rozhodilo a v souboji tahal celou dobu za kratší konec. Vypiie Pivson se tak po výsledku 10:6 mohl těšit na odvetu s Cukrovíčky! Ve finále nakonec skončila neporazitelnost Vodokrtského týmu Cukčovíčka, ale opakovaný duel tihle dva borci i přes vypjatý konec zvládli a mohli se tak radovat z třetího triumfu v řadě! Obrovská gratulace a doufáme, že tenhle tým uvidíme na historicky prvním Mistrovství České republiky v Beer Pongu, které se bude konat 14. října v Táboře.

Fotografie: (Facebook) – (Instagram)

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *