Cukrovíčka pokořena. Tommy-Gun šampiónem!

V baru Bílej Medvěd se v sobotu po páté hodině rozjela bitva o dalšího Beer Pongového šampióna. Na startovní listině opět nesměla chybět Cukrovíčka, vítězové předešlých tří turnajů, doplněna o další známé tváře a řadu nováčků. Největší favorité na zisk prvenství v úvodním kole prokázali svou třídu a v poměru 10:6 si poradili s Afro Corporation.  Nezaváhaly ani dámy z Tommy-Gun, Barevným Kuličkám dovolily  jen o jeden kelímek více, výhra 10:7. Výborné představení předvedl další dívčí tým. Twinzies se nezakely nepříznivého stavu a do Losers Bracketu po skvělém obratu poslaly Vejškrab na cibulce. Zklamání také čekalo na tým ANIPICU, který nestačil na VJETRÁKY. Bitva nových tváří vyzněla lépe pro Snack On The Beer, který zdolal Kájínky 10:6 a do dalšího kola se probojovali také Okey-Dokey! .

Volný los poslal do dalšího kola automaticky Lama Team a Zelenáče. První jmenovaný mix team byl krátký na Cukrovíčka (8:10) a Zelenáči zastavili pouť ve Winners Bracketu týmu Okey-Dokey! (10:9). Twinzies nedokázaly navázat na výborné první kolo, Snack On The Beer udržel nervy na uzdě a holky přehrál 10:7. Naopak VJETRÁCI narazili na v dobré formě hrající Tommy-Gun.

Prvním týmem, který se probojoval do semifinále byla Cukrovíčka, následovaná Tommy-Gunem, který v napínavé bitvě porazil 10:9 Snack On The Beer.  Vítězové minulého turnaje v No Limitu porazili o tři kelímky Zelenáče.  Oba vítězné týmy se spolu v nervy drásající bitvě utkaly o finále. Dav byl pochopitelně na straně holek a ty utkání nakonec dotáhly do vítězného konce. Cukrovíčka tak musela čekeat na druhou šanci a hlavně na svého soupeře z Losers Bracketu.

V dolní fázi pavouka se dařilo Vejškrabu na cibulce. Ten postupně vyřadil z turnaje Kájínky (10:8), Okey-Dokey! (10:8), ANPICU (10:7), Snack On The Beer (10:9) a nakonec také VJETRÁKY (10:8).  Výborné představení jsme opět mohli vidět v zápase Twinzies. Holky už se viděly v dalším kole, ale za pět minut 12 se do hry vrátil tým S křížkem po funusu, který zápas dohodil a následné prodloužení urval na svojí stranu v poměru 13:11. V dalším kole už však nestačil na VJETRÁKY, kteří mimo „křížku“ poslali domů také Afro Corporation (10:8) či Zelenáče (10:9). Nestačili až na již zmiňovaný Vejškrab na cibulce. Ten si brousil zuby na finále, ale za stavu 9:7 nedokázal zápas s Cukrovíčky uzavřít a borci z Vodokrt se po skvělém závěru těšili na odvetu s Tommy-Gunem.

Ta se vyvedla jen na půl. Cukrovíčka v prvním utkání dominovala a po výhře 10:8 se finále muselo opakovat. Vyrovnanou druhou bitvu za hlasité podpory publika však dámy už zvládly, a poté co ani jeden z kluků nedokázal poslat zápas do prodloužení, mohla propuknout zasloužená oslava! Romča s Marťou zastavily pouť Cukrovíček a zaslouženě se tak staly královnami večera.

Videa & Fotky

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *