V pátek 2. února vypukne v baru Bílej Medvěd plzeňská liga!

Honba za klenotem začíná už v pátek druhého února. V industriální hale Bílého Medvěda se rozpoutá pekelná party. Formát ligy je jasný, 10 hlavních turnajů, 1 každý měsíc, pauza o prázdninách. Doplníme to studentskými středami, k BEER PONGU přidáme trochu dovednostní soutěže, kapičku Flip Cupu, akční drinky, dobré pivo, zběsilou muziku a rázem nám z toho vzniká smrtící zábavná kombinace pro tvůj večer.

Nejpopulárnější vysokoškolská zábava v USA se tak v unikátní podobě dostává i k nám! Ty a tvůj kámoš, holka nebo babička změříte síly s dalšími účastníky turnaje. Dokážete-li pingpongový míček trefovat do kelímků líp než soupeři na druhé straně stolu, prokoušete se nástrahami pavouka a zvítězíte v ultimátním finále, zvednete nad hlavu pohár pro vítěze a do kapsy vám k tomu strčíme tisíc korun v hotovosti! Spoustu cen a originální poháry máme i pro další úspěšné dvojice. Body z turnaje si navíc přenášíte do ligové tabulky, a bude-li se vám dařit po celý rok, můžete se stát prvními plzeňskými šampióny, kteří nás budou hrdě reprezentovat na Beer Pongovém mistrovství Evropy.

Kdo má nejpřesnější mušku si ověříme v dovednostní SHOOTING CHALLENGE. Deset kelímků na jedné straně stolu a pět tvých hodů. Zkusit to můžeš dvakrát a maximálně můžeš naházet 50 bodů. Na nejlepšího střelce čeká místo v naší síni slávy, nějaká ta lahvinka a spoustu dalších cen.

Ubereme na vážnosti a prověříme koordinaci tvých pohybů. Na ty méně úspěšné týmy v turnaji čeká klání ve Flip Cupu. Jeden hráč na každé straně stolu a 10 kelímků před vámi, kdo jako první všechny své pohárky převrátí o 180° vyhrává. Důležitá je rychlost, ale hlavně přesnost.

[Best_Wordpress_Gallery id=“11″ gal_title=“SC a FC“]

Během celého večer na vás bude dýchat unikátní atmosféra baru Bílej Medvěd a na své si přijde opravdu každý. Nezapomeň – velká party startuje už v pátek, 2. února.

Registrovat svůj tým do turnaje můžete na našem Facebooku, nebo nám klidně napište email. Stačí nám jenom jméno týmu – další informace vám řekneme na místě, případně projeďte náš web a zjistíte vše potřebné.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *