Pomozte nám vyhrát grant v hodnotě 20.000 CZK.

Byl pozdní večer – první máj –
večerní máj – byl lásky čas.
Paťourův zval ku hlasování hlas,
kde soutěž probíhala tam.

Projevte nám v tento příjemný úterní den trochu té lásky a pomozte nám na webu GIVENIO.org vyhrát grant v hodnotě 20.000 Kč.  Vzhledem k transparentnosti a vytvoření klubu zapsaného u krajského soudu s vlastním IČ se nám podařilo dostat mezi vybrané spolky, které se o daný grant mohou ucházet.  Hlasování probíhá od 1. až do 31. května a organizace s nejvyšším počtem podporovatelů získá výše zmíněnou částku pro svůj chod.

Jak hlasovat? Do svého prohlížeče si přidáte darovací tlačítko, vyberete organizaci, kterou chcete podpořit, v našem případě Beer Pong Club Pilsen a zadáte emailovou adresu. Tenhle krok neznamená jen hlas pro náš klub, ale i 300 korun na náš dárcovský účet, pouze za přidání pluginu do prohlížeče. Všechny podrobné informace najdete na webu a podrobný návod v sekci – Jak hlasovat. 

Givenio vlastně funguje na jednoduchém principu, pokud na jednom z 800 partnerských eshopu (Mall.cz, Tchibo.cz, Zoot.cz, Aliexpress.com,…) uskutečníte kdykoli v budoucnu nějaký nákup, my jako klub z něj dostaneme určitá procenta.  Darovací tlačítko, které je potřeba pro hlasování vám vlastně při hledání jakéhokoli zboží na internetu, vlastně říká na jakém e-shopu nakoupit, aby organizace, kterou podporujete z onoho nákupu něco mělo.  Je to tedy jakási výměnná reklama, která nakupujícího nutí nakoupit na partnerských webech. Nám v této soutěži o grant jde především o co nejvíce hlasů. Tudíž děkujeme každému, který se zapojí.

 

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *