Mission: Impossible – Austrian Series of Beer Pong IV

Chceš poznat Beer Pong tak jak si ho ještě nikdy nezažil? V Rakouském městě Attang-Puchheim se poslední květnový víkend koná rakouský šampionát známý pod jménem Austrian Series of Bier Pong. Ročník s pořadovým číslem čytři, nabídne opět to nejlepší z Evropy. Profesionálové z bpong.at pod vedením Michaela Grohse připravili hned dva turnaje. V pátek je na programu velká zahajovací oslava s fun turnajem 4v4 a v sobotu pak hlavní turnaj, kde na vítězný tým čeká vstupenka do Las Vegas a travel money přesahujíc částku 1.000 Euro.

Buď u toho i ty a cestuj na tuhle akci s námi. Ubytujeme se v kempu u nádherného Atterského jezera, zagrilujeme, pokecáme, potrénujeme a zkusíme překvapit všechny evropské velikány. Startovné do turnaje se platí předem přes PayPal a za dvou členný tým je to 42 Euro. Pro členy klubu máme dojednanou slevu za původní částku, tedy 36 Euro. V případě, že pojedeme v počtu 5 týmů. Je vlezné pro náš klub do turnaje stanoveno na částku 30 Euro za tým.

PLÁN

Odjezd auty

Pátek 25. května – cca 16:00 (možno dříve)
Sobota 26. května – cca 9:00

Případný návrat záleží na tom, jak dlouho se budeme chtít ještě zdržovat u Atterského jezera, ale očekávaný příjezd do Plzně je mezi 17:00 – 18:00. Případně individuální.

Cesta

Plzeň – Horšovský Týn – Folmava – Cham (GER) – Eberschwang (AUT) – Aterrské jezero | cca 299 km, 3.5 h
Plzeň – Klatovy – Železná Ruda – Pasov (GER) –  Eberschwang (AUT) – Aterrské jezero | cca 269 km, 4 h

Ubytování

Ubytujeme se v kempu  GRUBER, přímo u Atterského jezera. Cena za osobu na noc vychází v průměru na 9-10 Euro včetně poplatků za parkování a ekologickou daň. Pro náročnější kemp samozřejmě nabízí ubytování ve speciálních chatách a stanech.

V případě volných míst je možnost kotvit na neplacených místech kolem jezera, kde jsou WC a základní sociální zařízení. Kompletní informace a ceník na www.camping-gruber.at

AKTUALIZOVÁNO [14:45] – Možnost ubytování je také v kempu GRABNER, který je blíže naší turnajové destinaci. Cenově vychází oba kempy stejně. Info na www.camping-grabner.at

Turnaj

Jak jsme již výše zmínili, turnaj se odehrává ve městě Attang-Puchheim, které je vzdáleno 23 km od kempu. Hlavní event, který nás zajímá startuje podle předběžných informací v 15:00. Týmy v základní skupině odehrají čtyři zápasy s náhodnými soupeři a nejlepších 64-86 postupuje do double-elimination PlayOff. Skvělé ceny čekají na nejlepší šestici, nejlepší dívčí tým, nejlepší mix a nejlepší domácí tým. Součástí jsou také další doplňkové a dovednostní soutěže.

Všechny informace naleznete na webu asobp.at nebo v informacích o události pod tímto odkazem.

Zájemci o účast na výjezdu můžou volat na tel. 775 927 102 nebo se ozvat na mail info@bpcpilsen.cz případně nás kontaktovat na Facebooku.

 

 

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *