V pátek se bude v Plzni bojovat o účast na mistrovství Rakouska.

O Austrian Series of Beer Pong jsme vás už informovali v předchozích dvou článcích. Jedná se o největší rakouský turnaj, mimo mistrovství Evropy, ve kterém se vítěz může kvalifikovat na světový šampionát do Las Vegas.

Mission: Impossible – Austrian Series of Beer Pong IV

ASOBP – Austrian Series of BIERPONG IV
V pátek po osmé hodině započnou bitvy na dalším turnaji v baru Bílej Medvěd. Na každý tým opět čekají 4 zápasy v základní části. Nejlepších 16 dvojic pak postoupí do Play Off, kde už pro zaváhání není místo. Každá další prohra vás vyřadí z turnaje. Na vítěze naopak čeká věčná sláva a místo na naší Wall Of Fame. Na posledním turnaji dámy trochu zastínily mužské týmy, jsme tak zvědavi na páteční odvetu. Nejlepší trojici navlékneme kolem krku unikátní medaile a vítěz k tomu nad hlavu zvedne speciální trofej. Samozřejmostí jsou další ceny od našich partnerů a tím největším lákadlem bude zcela jistě ticket na již výše zmíněné mistrovství Rakouska.
O další ceny se můžete porvat v naší Shooting Challange, která tentokráte prověří vaše schopnosti kooperace a rychlé spolupráce. Bodový systém kelímků zůstane stejný, jak jsme na něj zvyklí. Místo pěti hodů Vám však dáme celou minutu a pět míčků.  Na jedné straně stolu jeden hráč hází, druhý pak míčky podává zpět. Kolikrát hodíte závisí na rychlosti vaší spolupráce. My vás jen limitujeme časem, jedné minuty. Důležitá je samozřejmě také přesnost. Ve dvojici máte dva základní pokusy v cenně startovného  a volba házejícího a podávajícího je zcela na vás. Těšíme se na živější zábavu, do jejíž výsledků můžou promluvit všechny týmy.
Na závěr chceme připomenout, že pro nás do konce měsíce pořád můžete hlasovat v soutěži o grant na webu givenio.org. Všechny podstatné informace v tomto článku: Pomozte nám vyhrát grant v hodnotě 20.000 CZK.

 

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *