Ve středu 19. září odstartuje v Plzni BPONG SEMESTER!

Příští středu 19. září startuje v Plzni jedno z nejnáročnějších sportovních klání v republice. Nejpopulárnější vysokoškolská zábava v USA v unikátní podobě u nás v Plzni. Turnaj v Beer Pongu, kde každý může být hrdinou. V baru Bílej Medvěd odpálíme začátek nového semestru ve velkém stylu! ?? Těšit se můžete na pořádnou party, 3 stage v čele s obrovskou zahrádkou, grill, koktejly, akční drinky a soutěže o spoustu cen od Snowbitch.cz.

Vrcholem večera bude turnaj v nejrozšířenějším vysokoškolském sportu – BEER PONGU! ??To je vůbec ta nejpopulárnější studentská zábava v USA. 2 týmy, 2 hráči, 10 kelímků na každé straně stolu. Vítězí ta dvojice, která jako první trefí ping pongovým míčkem všechny kelímky soupeře.

Start v 19:00

Amerika na tebe dýchne!
➡ Originální červené kelímky
➡ Profesionální BPONG stoly
➡ Americký turnajový systém

Potřebuješ jenom kámoše, se kterým to nandáš všem ostatním! ?‍??‍?

Každý tým v základní části odehraje 4 zápasy. Všechny dvojice pak podle bodů seřadíme do jedné tabulky a nejlepších 16 postoupí do Play-Off!

Na ty nejlepší čekají poháry, medaile, cash na ruku, a spousta merche od Snowbitche. Během večera se můžete těšit na další dovednostní soutěže.

? Startovné je 150,- Kč za dvoučlenný tým.

Body získané z turnaje si navíc přeneseš do ligy ZIMNÍHO SEMESTRU. Na jejím konci čekají na nejlepší 3 skvělé ceny. Zároveň můžeš sbírat body i do oficiální Pilsen League.

⚠ Registraci do turnaje nám pošli do zpráv, nebo napiš do komentářů. ⚠

•Pravidla/Rules:
Oficiální pravidla uznávaná The World Series of Beer Pong a ESOBP – European Series of Beer Pong ?
► www.bpcpilsen.cz/pravidla

•Turnaj:
?Registrace od 19:00,­ Začátek turnaje 19:10?

► PARTNEŘI ◄
➙ Bílej Medvěd
➙ Mko Music Club
➙ Snowbitch.cz

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *