Vítání prváků 2018 – #studujeme s Beer Pongem

Nejpopulárnější vysokoškolská zábava v USA – Beer Pong. V unikátní podobě u nás v Plzni. V baru Bílej Medvěd tě na Vítání prváků čeká hned několik soutěží. Od úvodního hvizdu, tedy od šesté hodiny večerní si budeš moc s kámošema vyzkoušet Beer Pong hned na třech profesionálních stolech, s kterými se hraje mistrovství Světa, Evropy nebo třeba naše liga. Do 21:00 bude současně probíhat dovednostní Shooting Challange, kde na najlepší trojici střelců čekají skvělé ceny od našich partnerů.

Je to jednoduchá věc. Na stole je rozestavěno 13 kelímků a každý je bodově ohodnocen, ty máš pět hodů a tvým cílem by mělo být naházet co možná nejvíc bodů. Držíme palce, možná to nebude tak snadné jak se zdá.

V devět hodin večer, těsně před vyhlášením vítěze Shooting Challange přijde na řadu zlatý hřeb večera, kterým je Pivní Štafeta. Máme pivko zdarma pro 5 závodních týmů. 1 tým = 5 hráčů. Doraž s kámošema na značky, my ti dáme pivo, buď nejrychlejší a váš kvintet dostane navíc super cenu.

► CO SE BUDE DÍT DÁL? ◄
Na zahrádce se můžete těšit na známou dvojku Inhalers holdující melodic & heavy bass music. Od hip hopu, reggae a funky až k dubstepu a drum’n’bass vás ve svých setech provede Falcon. Na hlavní stagi vás svým tanečním výběrem budou bavit DJs Motyqua a Mr. Bunny!

► KDO? ◄
♫♫♫ Urban x Bass Stage (zahrada): ♫♫♫
★ Inhalers
★ Falcon

♫♫♫ Main Stage (hala): ♫♫♫
★ Mr. Bunny
★ Motyqua

► DOPROVODNÝ PROGRAM ◄
➙ Beer Pong by Beer Pong Club Pilsen

► Mko Music Club EVENT ◄
➙ Vítání Prváků 2018 v Mku

► PROČ DORAZIT? ◄
➙ selekce té nejlepší elektronické a urban hudby ✅
➙ večírek na dvou stagích – pod širým nebem a v hale ✅
➙ steaky, hermelín a další pochutiny z grillu ✅
➙ široký výběr piv a letních drinků ✅

► VSTUP ◄
➙ Informace o vstupném do všech klubů naleznete v hlavní události Vítání Prváků 2018 Plzeň

Bílej Medvěd a Beer Pong Club Pilsen děkují všem za sdílení události a rozeslání pozvánek vašim přátelům!

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *