Chceš do Mnichova na Bavorskou sérii v Beer Pongu a bojovat o Las Vegas? Stačí vyhrát turnaj v Plzni.

Jeden z nejúspěšnějších německých Beer Pongových klubů 1. BPC Emmering, který vyprodukoval dva mistry Evropy (Cup&Cupper – CupKiller) a získal spoustu dalších ocenění na největších evropských turnajích, pořádá v půlce října svůj vlastní obrovský turnaj, kde na vítěze čeká ta nejsladší odměna v podobě kvalifikace na světovou sérii do Las Vegas v roce 2019.

Emmering je jedna ze čtvrtí velkého okresního města Fürstenfeldbrucku ležícího na západ od Mnichova. Do této malebné bavorské oblasti se dostanete z Plzně za 2 a tři čtvrtě hodiny. Turnaj se odehraje v hale Amperparku 13. října a my Vás na něj dostaneme. V Plzni se v sobotu 6. října uskuteční kvalifikace právě na tento německý event. Na vítězný tým dalšího ligového klání, které se odehraje v baru Bílej Medvěd, čeká právě ticket na tento německý šampionát. Přes 128 týmů bude připraveno bojovat o titul na vůbec první Bavarian Series of Beer Pong. Co víc v Německu v tu dobu ještě stále bude probíhat největší pivní festival na světe – Oktoberfest, který oficiálně končí o týden dříve, ale spousta akcí je naplánována i na další víkend. A to už je pořádná motivace.

Plzeňský turnaj se odehraje již tradičním systém. Týmy přihlášené do začátku akce (19:30) budou zařazeny do jedné společné skupiny. Každá dvojice odehraje v základní části 4 zápasy proti náhodně vylosovaným soupeřům. Body se počítají do jedné tabulky a nejlepších 16 postoupí do PlayOff, kde vítěz skupiny narazí na šestnáctého, druhý na patnáctého atd. Bude se hrát o spoustu dalších cen, trofeje, medaile a něco co provětrá vaše játra.

Registraci na turnaj můžete provést u nás na webu nebo na Facebooku. Startovné pro dvoučlenný tým je 150,- a pro členský tým 100,- Kč.

 

 

 

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *