Vyhraj v BPONG DIMENZI 5.000 CZK!

Kdy Vám naposledy někdo dal 5 tisíc korun za to, že jste se dokázali trefit do kelímku? Hádáme že nikdy. Teď se to změní. Už 2. listopadu v baru Bílej Medvěd. Na vítěze čeká hotovost právě v této výši a zkrátka nebudou ani další týmy na bedně.

?☄?☄ NOVÁ DIMENZE SPORTU ?☄?☄

V baru Bílej Medvěd pokračujeme další akcí, která nemá v České republice obdoby! ?? U nás se ponoříte do úplně nové reality!Čeká tě večer plný super zábavy a skvělých soutěží.

Vrcholem večera bude turnaj v nejrozšířenějším vysokoškolském sportu – BEER PONGU! ??To je vůbec ta nejpopulárnější studentská zábava v USA. 2 týmy, 2 hráči, 10 kelímků na každé straně stolu. Vítězí ta dvojice, která jako první trefí ping pongovým míčkem všechny kelímky soupeře.

????
Vítěz turnaje dostane na ruku 5.000 CZK, trofej, medaile a další ceny. Odměnu máme taky pro další týmy, které skončí na bedně.
????

?? Amerika na tebe dýchne! ??
➡ Originální červené kelímky
➡ Profesionální BPONG stoly
➡ Americký turnajový systém

Potřebuješ jenom kámoše, se kterým to nandáš všem ostatním! ?‍??‍?

Každý tým v základní části odehraje 4 zápasy. Všechny dvojice pak podle bodů seřadíme do jedné tabulky a nejlepších 16 postoupí do Play-Off!

Na ty nejlepší čekají poháry, medaile, cash na ruku, a spousta merche od Snowbitche. Během večera se můžete těšit na další dovednostní soutěže.

? Startovné je 150,- Kč za dvoučlenný tým.

Body získané z turnaje si navíc přeneseš do ligy ZIMNÍHO SEMESTRU. Na jejím konci čekají na nejlepší 3 skvělé ceny. Zároveň můžeš sbírat body i do oficiální Pilsen League.

⚠ Registraci do turnaje nám pošli do zpráv, nebo napiš do komentářů. ⚠

•Pravidla/Rules:
Oficiální pravidla uznávaná The World Series of Beer Pong a ESOBP – European Series of Beer Pong ?
► www.bpcpilsen.cz/pravidla

•Turnaj:
?Registrace od 18:30,­ Začátek turnaje 19:00?

► PARTNEŘI ◄
➙ Bílej Medvěd
➙ Mko Music Club
➙ Snowbitch.cz

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *