Nábor mládeže do Beer Pongového klubu

Beer Pong je sport jako každý jiný. Vyžadující nejrůznější škálu dovedností, zvýšenou psychickou odolnost a v neposlední řadě pevné nervy. Chceme li pomýšlet na olympiádu musíme dle olympijského výboru plně podporovat práci s mládeží od útlého věku. Proto jsme se rozhodli založit první mládežnické celky v Beer Pongu na světě.

BPC Pilsen – „kojáci“ – 2 – 5 let
BPC Pilsen – „malá píva“ – 6 – 10 let
BPC Pilsen – „pivní žáci“ – 12 – 14 let
BPC Pilsen – „tupláci“ – 15 – 17 let

*Po dovršení 18 let hráči automaticky postupují do „A“ týmu plzeňského klubu.

Nábor nových členů do mládežnických kategorií se uskuteční 12. dubna v baru Bílej Medvěd. Ucházející se členové musí v jednotlivých kategoriích prokázat následující dovednosti:

Kojáci – S lahví si rozumí, nemá problém s žužláním, nezahazuje ji. Zvládne bez úšklebu pojmout mléko s malým panáčkem rumu.

Malá píva – Jeho motorické dovednosti jsou na odpovídající úrovni, otevře pomocí otvíráku lahvové pivo a ochutná, bezpečně vypouští vzduch, vyhne se žralokům, zvládne velkého panáka zelené.

Pivní žáci – Lahváče otevře s grácií, za pomocí jakékoli pevného předmětu. Bez potíží vyexuje malé pivo. Pozná rozdíl mezi hladinkou a šnytem. Neušklíbne se po přivonění ke slivovici.

Tupláci – Pivo otvírá bezpečně za pomocí druhého piva. Vyjmenuje pět podniků, kde mu nalejou. Exuje velké pivo a k tomu zvládné velký rumíček. Zvrací pouze na toaletách.

Budeme se na Vaše ratolesti těšit už 12. dubna v plzeňském baru Bílej Medvěd. Sportu zdar a Beer Pongu zvlášť.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *