Cukrovíčka pokračují ve spanilé jízdě!

Turnaj, který měl speciální nádech především pro naše organizátory. Poprvé v historii se totiž na tuzemské Beer Pongové akci objevil český software inspirovaný zahraničními projekty. Obrovskou práci na něm odvedl Milan Čížek, za což mu patří velké díky. Byla to zároveň zkouška na blížící se Mistrovství ČR – 1v1.

Turnaj byl zároveň kvalifikací na rakouský šampionát – Austrian Series of Beer Pong. Osmou hodinou večerní odstartovaly v industriální hale Bílého Medvěda v Plzni základní skupiny. Celkem 29 týmů se pralo o postup do Play-off. Všechny týmy odehrály ve skupině 4 zápasy s náhodně vylosovanými soupeři. Nejlepších 8 pak postoupilo přímo. Dvojice, které skončili na 9 až 24 místě.

Ve skupině si nejlépe vedl tým Pojízdný Kolotoč a Drbu Vrbu. Oba týmy vyhrály všechny své zápasy. Stejně jako Cukrovíčka, ta dva duely musela rozhodnout až v prodloužení a po základní skupině tak vedoucímu celku tabulky patřila třetí příčka. Na opačném pólu tabulky se ocitl tým BC Blamáž, který se třemi body na poslední chvíli proklouzl do vyřazovací části. Černého Petra si vytáhly týmy We Are Groot, Tref Se, MaKa a Dream Team.

Tuhé boje v Play-Off se táhly až do pozdních večerních hodin. Pojízdný Kolotoč se s turnajem musel rozloučit až ve čtvrtfinále, když nestačil na Two And Half Cup. Drbu Vrbu si poradili s Kolotočářema, Cukrovíčka vyprovodila z turnaje Masters of Pong Fu a Posledníčkovi podlehli Rickoholicks.

Do finále se následně probojovala Cukrovíčka (10:8 vs Drbu Vrbu) a Two And Half Cup (10:5 vs Rickoholicks). Bitvu o třetí místo zvládl lépe český tým Drbu Vrbu, který se radoval z vítězství 10:8 a stejným poměrem si Cukrovíčka ve finále poradila s německou dvojicí Two And Half Cup. Jejich vítězná série tak pokračuje a kluci už vyhlíží rakouský šampionát.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *