Matěj Kokoška mistrem České republiky v Beer Pongu

Pivo na rok zdarma? Sudy piva? Dárky a další cetky? Zapomeňte na tyhle zbytečnosti. Titul – ta pocta – být prvním mistrem České republiky – to je oč tu běží.

Ti nejlepší jednotlivci se začali scházet chvíli po poledni v plzeňském baru Bílej Medvěd, kde se v industriální hale uskutečnil první šampionát jednotlivců v České republice. Čtyři zápasy v základní části měli určit 32 postupujících hráčů do Double Elimination Play-Off.

Matěj Kokoška měl stejně jako Pavel Skala nebo Ondřej Mareš po základní skupině 12 bodů a umístil se tak na samotném vrcholu. V prvním kole Play-Off ho však zaskočila Martina Křížková, která ho po skvělém výkonu porazila a poslala jednoho z největších favoritů do spodního pavouka.

Ve Winner Bracketu se nejlépe dařilo Ondrovi Kozákovi, který tak vyčkával na svého soupeře pro finále. Tím se nakonec stal Matěj Kokoška, který předvedl v dolním pavouku opravdu spanilou jízdu a po úvodní porážce v Play-Off se dokázal vrátit zpátky do sedla. Ve finále se tak potkali dva aktuálně nejlepší hráči České republiky.

Ondřej Kozák vs. Matěj Kokoška

  1. místo – Matěj Kokoška
  2. místo – Ondřej Kozák
  3. místo – David Lorenc
  4. místo – Pavel Skala

Nejlepší dívka – Veronika Husáková

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *