Plzeňská Beer Pongová liga je v polovině.

Celkem 33 dvojic se netradičně v úterý 7. května rvalo o věčnou slávu v Beer Pongovém turnaji v baru Bílej Medvěd. Tahle nejpopulárnější vysokoškolská zábava v USA se v Plzni těší obrovské popularitě a turnaje se tu pořádají pravidelně každý měsíc. Stačí si sehnat parťáka, přihlásit se a užít si skvělou zábavu. Vyhrát na turnaji může opravdu každý spoustu hodnotných cen, poháry, medaile a také peníze v hotovosti. Ty nejlepší účastníci, kteří bojují pravidelně po celý rok pak můžou zasáhnout do ligové klání, kde na ty nejlepší čekají opravdu skvostné ceny a obrovský putovní pohár.

33 týmů a 67 zápasů v základní skupině museli absolvovat všichni účastníci turnaje, kteří chtěli pomýšlet na úspěch v patém kole Pilsen League. Po půlce ligy jsme se konečně dočkali jednoho,dlouho očekávaného prvenství. Cukrovíčka padla! V základní skupině se o to postarala dvojice Milan s Verčou – Okey-Dokey! Ti ve skupině skončili na devátém místě. Vítězem základní části se stali The Players společně s Žíznivými Míčky a BC Blamáž B měli na svém kontě shodně 12 bodů. Masters of Pong Fu a Vitamín B zaznamenali jedno vítězství v prodloužení.

Cukrovíčka tak poprvé v sezóně musela v rámci turnaje zamířit do předkola. Tam jejich kvalitu pocítil tým HOMINI, kteří se zmohli pouze na 3 kelímky. V osmifinále měli Matěj s Martinem namále v nervy drásajícím duelu s FAV Teamem, který nakonec těsně porazili 10:9. Ve čtvrtfinále už to byla klidná záležitost s BC Blamáž B – 10:5 a v semifinále 10:6 s Žíznivými Míčky. Ve finále se lídr soutěže utkal s Banditas, kteří si nejprve poradili s Kanárky (10:8), pak po skvělém výkonu porazili The Players (10:6) ve čtvrtfinále vyzráli na Posledníčkovi (10:8) a stejným poměrem v semifinále odstřelili Vitamín B.

Finálový zápas, ale opět patřil Cukrovíčkům, která si tak připsala další ligové vítězství a směle míří za obhajobou. Zápas o 3. místo zvládli lépe Žíznivé Míčky.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *