Poslední turnaj sezóny rozhodne o konečném pořadí

Závěrečný ceremoniál – předávání cen za rok 2019 a poslední turnaj letošní Pilsen League se uskuteční v sobotu 7. prosince od 18:00 v baru Bílej Medvěd. O mistrovi už máme jasno několik kol, ale o pořadí na bedně se svede ještě nelítostný boj. Kdo má nejlepší výchozí pozici?

Cukrovíčka – 1. místo – 198 bodů

Koky se Skippym prohráli za sezónu pouze jedno utkání. V základní části s Okey-Dokey!. Jinak všechny své účasti proměnili ve vítězství a mají na kontě 198 bodů. Jelikož je za turnaj možné získat maximálně 34 bodů – nikdo už je nemůže přeskočit.

Pilsen League 2018 – 1. místo – 189 bodů

Two&Half Cup – 2. místo – 110 bodů

Borci z Německa mají na posledním turnaji všechno ve svých rukou. Během sezóny předváděli konstantní výkony a zaslouženě jsou tak na druhém místě. Pokud získají v posledním turnaji více bodů než týmy za nimi, mohou slavit.

Drbu Vrbu – 3. místo – 107 bodů

Aleš s Lukášem musí předvést na mikulášské akci svůj standart. V Plzni se jim mimo posledního turnaje velmi daří, a kdyby se mohli pyšnit pravidelnější účastí jejich postavení by bylo určitě vyšší. Na druhou příčku ztrácejí tři body a jelikož mají podstatně lepší skóre, stačí jim vyhrát v základní části o jeden zápas více než T&H Cup. A v případném Play-Off vypadnout ve stejném kole nebo skončit lépe.

Pilsen League 2018 – 11. místo – 55 bodů

Tommy-Gun – 4. místo – 98 bodů

Tommy-Gun do první trojky může posunout jen zkrat Drbu Vrbu případně Šortyho s prófou. V případě vítězství v turnaji by holky měly na svém kontě 132 bodů a záleželo by jaké výsledky by dosáhly týmy před nimi. I zisk 12 bodů ve skupině a 0 na kontě týmů z horních pater by pro Tommy-Gun s největší jistotou znamenalo umístění na bedně. Titul nejlepšího dívčího týmu jim však už nikdo nesebere, a tak nepochybně bude důvod k oslavě.

Pilsen League 2018 – 3. místo – 111bodů

FAV Team – 5. místo – 92 bodů

Kluci z FAVky využili na posledním turnaji absenci Cukrovíček a celkový triumf v je vyšvihl až na páté místo tabulky. Na třetí místo však ztrácí 15 bodů a jen další vítězství a zaváhání soupeřů je v tabulce zařadí na lepší pozice. Určitě je v jejich silách tohoto výsledků dosáhnout.

Pilsen League 2018 – 12. místo – 54 bodů

Vitamín B – 6. místo – 80 bodů

Aktuálně nejlepší MIX ligy, který se ale na 99% nezúčastní posledního ligového turnaje. Vitamíni se těší na příchod prvorozeného potomka a jejich myšlenky se tak ubírají důležitějším směrem. Budou si určitě přát výbuch Banditas, kterým by měla stačit jediná výhra v základní skupině, aby se v tabulce posunuli právě před Vitamín B. Grooti by museli udělat alespoň 20 bodů, aby se i oni dostali před Vitamin B.

Pilsen League 2018 – 8. místo – 81 bodů

Banditas – 7. místo – 78 bodů

Patrik s Nici stejně jako Šnycl Team jsou poslední týmy, které mohou teoreticky skočit na druhé místo. Potřebují k tomu, ale vítězství v turnaji a plný počet bodů v základní skupině. Zároveň ztrátu všech týmu před nimi. Reálně se ale Banditas soustředí především na triumf nejlepšího Mixu. Potřebují k tomu o 3 body více než Vitamín B a udržet se na odstřel Grootum a Mrazíkům.

Pilsen League 2018 – 5. místo – 110 bodů

Šnycl Team – 8. místo – 72 bodů

Šnycl Team doplatil na propad formy v posledních turnajích a kluci se tak mírně propadli tabulkou. Po 10. kole mohou mít na kontě v případě plného bodového zisku až 106 bodů, což by ani při absenci Drbu Vrbu bohužel nestačilo na bednu. Umístění v první pětce je však stále reálné.

We Are Groot – 9. místo – 60 bodů

S jistotou můžeme říci, že Grooti nenavážou na umístění z loňské sezóny. Druhá příčka byla v roce 2018 velkým úspěchem, ale letošní výkony nebyly pro aktuálně třetí nejlepší MIX, dostatečně kvalitní a konzistentní. Nic však není radno vzdávat. Pořád se mohou v tabulce posunout před Banditas a Vitamín B. Potřebují však zahrát svůj nejlepší turnaj sezóny.

Pilsen League 2018 – 2. místo – 128 bodů

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *