BEER PONG v Evropě

Chcete se dozvědět, kde a hlavně jak hrají Beer Pong za hranicemi naší malé zemičky? Jak vypadají turnaje, organizace a promo jednotlivých soutěží? V následující rubrice bychom Vám rádi přiblížili to nejlepší z evropské Beer Pongové scény.

PNBPA – Polish National Beer Pong Academy

polish_logoPoláci mají svoji Polish National Beer Pong Academy a potkat se s nimi můžete prakticky na každé velké akci. Oděni v tradiční červené a bílé patři mezi nejhlučnější účastníky turnajů, sledujte jejich Facebook.

www.fb.com/pnbpa/

 

FinalPong Italia
italian

Počasí v Itálii přímo vybízí vzít stůl, pivo a zahrát si Beer Pong někde na pláži. Italské holky předvedly na ESOBP výborné výkony a zaslouženě se staly nejlepším dívčím týmem. Skupinu italských hráčů poznáte na turnajích velmi snadno, a to především díky modrému týmovému trikotu.

www.fb.com/FinalPONG

http://www.finalpong.com/

Sorpingpong

MADARI

Na velmi dobré úrovni je Beer Pong také v Maďarsku. Počátky sahají až do roku 2012 a nejčastěji se akce konají v Budapešti. Maďaři se také mohou pyšnit opravdu povedeným webem. Posuďte sami.

www.sorpingpong.hu

www.fb.com/Sorpingpong

Antwerp Beerpong Cup
antwerp_cup

Antverpy sdružují belgickou a zároveň i částečně nizozemskou Beer Pongovou scénu. Turnaje se pořádají napříč zeměmi a každý rok vyvrcholí ve velké finále nazvané Antwerp beerpong cup. Na turnajích panuje pekelná atmosféra a samotné finále se hraje v kleci!

www.fb.com/Antwerpbpcup

 

Dutch series of Beer pong

dutch

V Holandsku se turnaje v beer pongu začaly konat po roce 2011 poté, co se jeden z týmů účastnil WSOBP v Las Vegas. Ve městě Venlo, které leží na hranicích s Německem si můžete zajít zahrát s místními borci.

www.fb.com/Duthc-Series-of-BP

www.dsobp.nl

 

Swiss Series of Beer Pong

ssobp

Švýcarská série Beer Pongu byla založena v roce 2010. Jeden ze zakládajících členů přivezl Beer Pong do Švýcarská poté co strávil semestr v USA. Prvního turnaje se zúčastnilo přes 80 týmů a švýcarská liga dále rostla a stala se druhou největší na světě. V roce 2014 se na dvoudenním turnaji představilo 252 týmů. WSOBP v témže roce hrálo asi jen o 30 týmů více. Švýcaři tak právem patří mezi nejlepší v Evropě.

www.ssobp.ch

www.fb.com/ssobp

BPONG.at

logo-bpong

Bpong.at nebo také BIERPONG championships v Rakousku existuje od roku 2009. Dva kamarádi Stehpahn Kaltschmid a Michael Grohs přivezli tuto hru do Rakouska poté co navštívili Virginii. Během prvního roku zorganizovali pět turnajů, nyní hostí přes 100 událostí ročně.

www.bpong.at

www.fb.com/bpong.at

GSOBP – German Series Of Beer Pong

GSOBP_Logo

Dva studenti z Německa Daniel a David, kteří byli na výměném programu v Kalifornii založili v roce 2009 první společnost, která prodávala herní sady na Beer Pong. Také Německo patří k evropské Beer Pongové špičce a hráči z této země se pravidelně účastní WSOBP.

www.beer-pong.de

www.gsobp.de

www.fb.com/GSOBPofficial